Helpdriver opatření proti Covid-19

Řidič Martin používá respirátor, vůz je vybaven desinfekčním gelem, který mohou použít i přepravované osoby.
Přepravované osoby by měly být vybaveny také respirátory nebo jinou dostatečnou ochranou podle aktuálního nařízení.

Kam vás Helpdriver může odvézt? 

Helpdriver vás pohodlně odveze do zdravotnických zařízení a zpět, nejen kvůli očkování. Do vozu se vejdou pohodlně také osoby na invalidním vozíku nebo asisteční psi. S dalšími možnostmi přepravy se můžete seznámit zde.ChCETE, ABY HELPDRIVER  JEZDIL JAKO SENIOR TAXI?

Vůz Helpdriver i řidič Martin Břoušek byli v minulosti k dispozici jako Senior Taxi v obcích Hlavenec a Brandýs nad Labem, Stará Boleslav. Pokud jste z vedení města nebo obce, která plánuje zavedení služby SENIOR TAXI, neváhejte Helpdriver kontaktovat. Regiony: Praha, Střední Čechy.

HELPDRIVER - SENIOR TAXI I VE VAŠEM MĚSTĚ

HELPDRIVER - SENIOR TAXI I VE VAŠEM MĚSTĚ

Jste ve vedení města nebo obce, které plánuje pro své občany zavést službu Senior Taxi?

Neváhejte kontaktovat Helpdriver a domluvte se na podmínkách služby. Helpdriver působí zejména v oblasti Prahy, okolí hlavního města a Středních Čech. 

Vůz je pro starší osoby komfortní, je vybaven pohodlnými sedačkami. Do vozu se vejde celá rodina, maminky mohou cestovat i s kočárkem a mladší děti v autosedačce. Součástí služeb je také možnost vypůjčit si invalidní vozík. Osoby na vlastním invalidním vozíku do vozu nastoupí pomocí elektrohydraulické plošiny.

Pro organizace pečující o seniory a handicapované nabízí Helpdriver individuální ceník. Podmínky lze vyjednat e-mailem nebo telefonicky.

HELPDRIVER - SENIOR TAXI 
VYBAVENÍ VOZU

HELPDRIVER - SENIOR TAXI VYBAVENÍ VOZU

Do vozu Opel Movano se vejde až 8 osob. Je vybaven elektrohydraulickou plošinou a kotvicím systémem pro přepravu invalidních vozíků.

Podle přání cestujících lze sedadla ve voze Helpdriver lze variabilně uspořádat. Do vozu se pohodlně vejde 8 chodících osob. Auto Helpdriver může být vybaveno 2 sadami kotvicích zařízení pro uchycení invalidního vozíku, vůz tedy může - po dohodě - během jedné jízdy přepravit až 2 osoby na vozíku a další 4 chodící osoby. 

S Helpdriverem můžete jet na společný rodinný výlet nebo s kamarády za sportem, po krásách České republiky a dokonce i do zahraničí.

Vůz Helpdriver řídí sympatický Martin Břoušek. Více o jeho příběhu, pracovním úrazu a cestě za podnikáním se můžete dočíst zde.Martin Břoušek, Helpdriver

Martin Břoušek, Helpdriver

„Službám Senior Taxi se věnuji dlouhodobě. Z vlastní zkušenosti vím, jaké je to být na invalidním vozíku a jak je těžké cestovat s omezením pohybu. Věřím, že díky osobní zkušenosti se zdravotním handicapem dokážu poskytovat kvalitní služby. Jedna noha mi sice neslouží, jak by měla, ale ruce mám zdravé. Chci pomáhat při přepravě právě těm, kteří mají ztížený pohyb po městě kvůli ať už kvůli zdravotnímu handicapu nebo vysokému věku.

Po mém vlastním pracovním úrazu mi došlo nejen to, jak bude můj život jiný, ale také to, jak je vlastně těžké se s jakýmkoli fyzickým handicapem po městě pohybovat. Přijmout změnu v životě bylo těžké, ale naštěstí rehabilitace dopadly dobře a už se nemusím pohybovat na vozíku. Chodím o berlích. Vždycky jsem měl podnikavého ducha, a ani úraz mě o něj nepřipravil.

Při přepravě seniorů se snažím o citlivý přístup a současně chci vyhovět potřebám každého cestujícího."
Stáhněte si materiály Helpdriver:

VIZITKA HELPDRIVER
Mějte kontakty vždy po ruce!

Stáhnout