O službě Helpdriver


Helpdriver opatření proti Covid-19

Řidič Martin používá respirátor, vůz je vybaven desinfekčním gelem, který mohou použít i přepravované osoby.
Přepravované osoby by měly být vybaveny také respirátory nebo jinou dostatečnou ochranou podle aktuálního nařízení.

Kam vás Helpdriver může odvézt? 

Helpdriver vás pohodlně odveze do zdravotnických zařízení a zpět, nejen kvůli očkování. Do vozu se vejdou pohodlně také osoby na invalidním vozíku nebo asisteční psi. S výbavou vozu se můžete seznámit níže.


Helpdriver - bezbariérová přeprava osob

KDE JEZDÍ  nejčastěji Praha + Praha-Východ, ale individuálně se lze domluvit i na jiných regionech 
ČÍM SE JEZDÍ  Vůz Opel Movano přizpůsobený bezbariérové přepravě osob, který řídí sympatický Martin Břoušek
OBJEDNÁVEJTE  Pro objednávku jízd volejte na telefonní číslo +420 720 297 731 nebo pošlete e-mail přes formulář
CENÍK  Ceny jízd a přepravní podmínky najdete zde
SENIOR TAXI  Pokud jste z vedení města nebo obce, která plánuje zavedení služby SENIOR TAXI, neváhejte Helpdriver kontaktovat. Regiony: Praha, Střední Čechy.


Pohodlně
pro seniory i vozíčkáře

Vůz Opel Movano je vybaven elektrohydraulickou plošinou, která umožní pohodlný nástup a výstup cestujícím na invalidním vozíku. Invalidní vozíky jsou při cestování ukotveny kotvicím systémem. 

Vůz je zcela nový, s pohodlnými sedačkami, které ocení nejen senioři. 

Invalidní vozík, jako je na fotce, si můžete u Helpdrivera zapůjčit za 25 Kč / den.


Pohodlně pro rodiny

Naložíme maminky i s kočárkem.

Vůz Helpdriver může být na vyžádání  vybaven 1 autosedačku pro děti Römer 9 - 18 kg,

Pokud chcete využít vaši vlastní dětskou autosedačku, vůz Helpdriver je vybaven kotvícím zařízením na dětské sedačky ISOFIX, a to 2X.Za dobrou cenu

"Není mým záměrem na službě Helpdriver přehnaně vydělávat, chci poskytovat rozumné služby za rozumné ceny, protože vím, že život handicapovaného je finančně náročný. Službu však nemohu poskytovat zcela zdarma, protože díky ní chci být soběstačný, nechci být závislý jen na invalidním důchodu. Z vlastní zkušenosti vím, jaké je to být na vozíku a jak je těžké cestovat s omezením pohybu. Věřím, že díky osobní zkušenosti budu poskytovat kvalitní služby." Váš Martin 

CENÍK přepravy Helpdriver je dostupný zde.

KDO?

KDO HELPDRIVER VŮZ ŘÍDÍ?

Helpdriver je služba bezbariérové přepravy osob. Jde o podnikání Martina Břouška, člověka, který překonal zdravotní následky pracovního úrazu, našel v sobě odvahu a energii neoddat se nepřízni osudu, ale začít s ním bojovat. Nechtěl zůstat v invalidním důchodu, chtěl pracovat a svou prací pomáhat ostatním. Na začátku byla myšlenka: handicapovaný pomáhá handicapovaným. Martin chtěl podnikat a svými službami pomáhat lidem, kteří mají tělesný handicap nebo je pro ně těžké se pohybovat z důvodu vysokého věku. V roce 2014 vznikl projekt Helpdriver, který se různými aktivitami - od organizování benefičních koncertů až po oslovování dárců z řad jednotlivců i firem - snažil dát dohromady finanční prostředky na pořízení vozu, který Martin potřeboval pro rozjetí své služby.

Dobrá věc se podařila, v únoru 2016 vyjel zcela nový vůz Opel Movano s nadšeným řidičem do ulic. Pomáhá přepravovat osoby na invalidním vozíku i seniory. 

Celý příběh Martina si můžete přečíst zde.

Jak?

Jak to funguje?

Helpdriver je podnikání, Helpdriver není nezisková organizace. Za služby osobní bezbariérové přepravy platí přepravované osoby peníze. Tyto peníze jsou výdělkem Martina Břouška, který službu Helpdriver provozuje. Využíváním služby Helpdriver podporujete Martina, handicapovaného člověka, který svým podnikáním pomáhá dalším handicapovaným - pomáhá jim překonávat vzdálenosti a překážky v cestování. Zisk ze služby neplyne nikomu jinému, žádným dalším organizacím ani skupinám lidí.  

Jak můžete podpořit provozování služby Helpdriver se dozvíte zde.

Kdy?

Kdy pro vás Helpdriver může přijet?

To zjistíte jednoduše, zavolejte na číslo

+420 720 297 731 nebo pošlete e-mail

a objednejte si jízdu s Helpdriverem. Přejeme šťastnou a pohodlnou cestu!

Vůz Helpdriver zákazníci nejčastěji využívají v regionu Praha a Praha-Východ. Pokud s Helpdriverem hcete cestovat do dalších regionů nebo do zahraničí, zavolejte na dané telefonní číslo a domluvte si individuální jízdu. Vůz s řidičem si můžete dokonce pronajmout na celý den. Pokud máte jakékoli dotazy, můžete využít i e-mail.


KOHO?

HELPDRIVER VOZÍ HANDICAPOVANÉ A SENIORY

Vůz je vybaven kotvicím systémem pro bezpečné uchycení invalidního vozíku. Pohodlná sedadla zcela nového vozu Opel Movano ocení nejen senioři. Řidič Martin pomůže do vozu nastoupit i vystoupit. Pro pohodlné nastoupení a vystoupení vozíčkářů slouží elektrohydraulická plošina, kterou je vůz vybaven.

Helpdriver sveze i rodiny:

naložíme maminky i s kočárkem, vůz může být na vyžádání zákazníka vybaven 1 autosedačku pro děti Römer 9 - 18 kg. Pokud chcete využít vaši vlastní dětskou autosedačku, vůz Helpdriver je vybaven kotvícím zařízením na dětské sedačky ISOFIX, a to 2X. Možnosti uspořádání vozu jsou variabilní. Na vybavení vozu se domluvte telefonicky nebo e-mailem.


CENA?

Kolik za služby Helpdriver zaplatíte?

Ceny jsou uvedeny včetně DPH:

Ceník platný pro JEDNORÁZOVOU JÍZDUCena za 1 km jízdy: 25 Kč, nástupní sazba za osobu: 50 Kč, prvních 15 minut čekání zdarma. Další čekání: 4 Kč / min.

Ceník platný pro PRAVIDELNOU JÍZDU (min. 2x týdně): Cena za 1 km jízdy: 23 Kč, nástupní sazba za osobu: 30 Kč, prvních 15 minut čekání zdarma. Další čekání: 3 Kč / min.

Ceny za km jsou uvedeny za celý vůz. 

Cestování v noci: Za jízdy realizované v rozmezí od 20:00 hodin do 05:00 hodin včetně bude účtován příplatek 20 % z celkové ceny jízdy.


Fakturační údaje najdete zde.

Individuálně si lze dohodnout cenu za delší cestu po České republice nebo i do zahraničí. 

Zjistěte další možnosti přepravy a seznamte se s podrobnými přepravními podmínkami.

Zjistěte možnosti uspořádání sedadel ve voze.


NA MÍRU

CENA A VŮZ NA MÍRU VAŠÍ CESTĚ

Cestování ušité na míru vašim potřebám:

Při delších cestách si můžete domluvit výhodnější ceny: při cestách nad 100 km trasy budou ceny sjednány předem, individuálně, po dohodě.  Pokud jste organizace pečující o seniory a handicapované, rád vám navrhnu individuální ceník na míru vašim potřebám Vůz si můžete pronajmout spolu s řidičem až na 12 hodin / den za cenu 3 000 Kč bez DPH (3 630 Kč cena včetně DPH) plus cena za pohonné hmoty. Pronájem vozu s řidičem na celý den pro cesty do zahraničí bude sjednán individuálně. Kontaktujte řidiče Martina Břouška a domluvte si cestu na míru podle vašich potřeb.

Vybavení vozu na míru vaší cestě:

Vůz je standardně vybaven touto verzí uspořádání: 2 vozíčkáři sedící na vozíku + max. 4 chodící osoby, pokud nejsou přepravovány osoby na vozíku, pak se do vozu vejde 8 chodících osob. Vůz může být vybaven dětskou autosedačkou.

Zjistěte další informace o cestování na míru s Helpdriverem.


PODPORA

PODPOŘIT MARTINA, STÁT SE PARTNEREM NEBO SPONZOREM

Hendikepovaný Martin pomáhá hendikepovaným - v Praze a ve Středočeském kraji provozuje Helpdriver: službu osobní bezbariérové přepravyVyužitím jeho služeb si platíte za cestování bez bariér a zároveň podporujete podnikání handicapovaného člověka.

Služba bezbariérové přepravy osob Helpdriver bohužel není dotována státem nebo městem. Neustále se snažíme hledat partnery nebo možnosti finanční podpory ať už ze strany státních institucí, nebo komerčních firem tak, aby mohla být služba poskytována levněji. 

Zjistěte více informací, jak se stát partnerem nebo sponzorem služby Helpdriver. 

Pokud máte tip na to, jak vylevnit službu Helpdriver, neváhejte napsat!

Články a reportáže o projektu i službě Helpdriver najdete zde.


Stáhněte si materiály Helpdriver:

VIZITKA HELPDRIVER
Mějte kontakty vždy po ruce!

Stáhnout